Escola Oficial d'Idiomes d'Eivissa i Formentera
 

angles

Departament d'Anglès

 

Etiquetes: Anglès

Horaris Anglès

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
A1
Grup A
10.00 - 12.00
RAFAEL CREGO
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
A1
Grup A
10.00 - 12.00
RAFAEL CREGO
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
A1
Grup C
17.00 - 19.00
LUIS SUÁREZ
Aula: 5
Blanca Dona
A1
Grup C
17.00 - 19.00
LUIS SUÁREZ
Aula: 5
Blanca Dona
A1
Grup B
19.00 - 21.00
LUIS SUÁREZ
Aula: 5
Blanca Dona
A1
Grup B
19.00 - 21.00
LUIS SUÁREZ
Aula:5
Blanca Dona

Dilluns

  • A1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    LUIS SUÁREZ | Aula: 5 | Blanca Dona

Dimarts

  • A1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • A1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    LUIS SUÁREZ | Aula: 5 | Blanca Dona

Dimecres

  • A1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    LUIS SUÁREZ
    Aula:5
    Blanca Dona

Dijous

  • A1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • A1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    LUIS SUÁREZ | Aula: 5 | Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
A2
Grup A
12.00 - 14.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
A2
Grup A
12.00 - 14.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
A2
Grup B
17.00 - 19.00
LUIS SUÁREZ
Aula:5
Blanca Dona
A2
Grup B
17.00 - 19.00
LUIS SUÁREZ
Aula:5
Blanca Dona
A2
Grup C
19.00 - 21.00
LUIS SUÁREZ
Aula:5
Blanca Dona
A2
Grup C
19.00 - 21.00
LUIS SUÁREZ
Aula:5
Blanca Dona

Dilluns

  • A2 - Grup A
    12.00 - 14.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • A2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    LUIS SUÁREZ | Aula:5
    Blanca Dona

Dimarts

  • A2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    LUIS SUÁREZ | Aula:5
    Blanca Dona

Dimecres

  • A2 - Grup A
    12.00 - 14.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • A2 - Grup B
    17.00 - 19.00
    LUIS SUÁREZ | Aula:5
    Blanca Dona

Dijous

  • A2 - Grup C
    19.00 - 21.00
    LUIS SUÁREZ | Aula:5
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B1
Grup A
12.00 - 14.00
RAFAEL CREGO
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
B1
Grup A
12.00 - 14.00
RAFAEL CREGO
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
B1
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula:6
Blanca Dona
B1
Grup D
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula:3
Blanca Dona
B1
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula:6
Blanca Dona
B1
Grup D
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula:3
Blanca Dona
B1
Grup C
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula:6
Blanca Dona
B1
Grup E
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula:3
Blanca Dona
B1
Grup C
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula:6
Blanca Dona
B1
Grup E
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula:3
Blanca Dona

Dilluns

  • B1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula:6
    Blanca Dona
  • B1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula:6
    Blanca Dona

Dimarts

  • B1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • B1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula:3
    Blanca Dona
  • B1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula:3
    Blanca Dona

Dimecres

  • B1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula:6
    Blanca Dona
  • B1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula:6
    Blanca Dona

Dijous

  • B1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • B1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula:3
    Blanca Dona
  • B1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula:3
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B2.1
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B2.1
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B2.1
Grup B
17.00 - 19.00
MARÍA HIDALGO
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup D
17.00 - 19.00
MARIYANA VASILEVA
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup B
17.00 - 19.00
MARÍA HIDALGO
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup D
17.00 - 19.00
MARIYANA VASILEVA
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup C
19.00 - 21.00
MARÍA HIDALGO
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup E
19.00 - 21.00
MARIYANA VASILEVA
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup C
19.00 - 21.00
MARÍA HIDALGO
Aula:8
Blanca Dona
B2.1
Grup E
19.00 - 21.00
MARIYANA VASILEVA
Aula:8
Blanca Dona

Dilluns

  • B2.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B2.1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MARÍA HIDALGO | Aula:8
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MARÍA HIDALGO | Aula:8
    Blanca Dona

Dimarts

  • B2.1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MARIYANA VASILEVA | Aula:8
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    MARIYANA VASILEVA | Aula:8
    Blanca Dona

Dimecres

  • B2.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B2.1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MARÍA HIDALGO | Aula:8
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MARÍA HIDALGO | Aula:8
    Blanca Dona

Dijous

  • B2.1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MARIYANA VASILEVA | Aula:8
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup E
    19.00 - 21.00
    MARIYANA VASILEVA | Aula:8
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B2.2
Grup B
10.00 - 12.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B2.2
Grup B
10.00 - 12.00
SONIA NAVARRO
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B2.2
Grup A
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona
B2.2
Grup C
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona
B2.2
Grup A
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona
B2.2
Grup C
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona
B2.2
Grup D
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona
B2.2
Grup D
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona

Dilluns

  • B2.2 - Grup A
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO
    Aula:7
    Blanca Dona

Dimarts

  • B2.2 - Grup B
    10.00 - 12.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B2.2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO
    Aula:7
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO
    Aula:7
    Blanca Dona

Dimecres

  • B2.2 - Grup A
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO
    Aula:7
    Blanca Dona

Dijous

  • B2.2 - Grup B
    10.00 - 12.00
    SONIA NAVARRO | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B2.2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO
    Aula:7
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO
    Aula:7
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C1.1
Grup A
10.00 - 12.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
C1.1
Grup A
10.00 - 12.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
C1.1
Grup C dirigit a professorat en actiu
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula:12
Blanca Dona
C1.1
Grup C dirigit a professorat en actiu
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula:12
Blanca Dona
C1.1
Grup B
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona
C1.1
Grup B
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula:7
Blanca Dona

Dilluns

  • C1.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • C1.1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO | Aula:7
    Blanca Dona

Dimarts

  • C1.1 - Grup C dirigit a professorat en actiu
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula:12
    Blanca Dona

Dimecres

  • C1.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • C1.1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO | Aula:7
    Blanca Dona

Dijous

  • C1.1 - Grup C dirigit a professorat en actiu
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula:12
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C1.2
Grup B dirigit a professorat en actiu
16.30 - 19.00
ANA PRATS
Aula:4
Blanca Dona
C1.2
Grup A
19.00 - 21.00
ANA PRATS
Aula:4
Blanca Dona
C1.2
Grup A
19.00 - 21.00
ANA PRATS
Aula:4
Blanca Dona

Dilluns

  • C1.2 - Grup A
    19.00 - 21.00
    ANA PRATS
    Aula:4
    Blanca Dona

Dimarts

  • C1.2 - Grup B dirigit a professorat en actiu
    16.30 - 19.00
    ANA PRATS | Aula:4
    Blanca Dona

Dimecres

  • C1.2 - Grup A
    19.00 - 21.00
    ANA PRATS | Aula:4
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C2
Grup A
19.00 - 21.00
ANA MARIA PRATS
Aula:4
Blanca Dona
C2
Grup A
19.00 - 21.00
ANA MARIA PRATS
Aula:4
Blanca Dona

Dimarts

  • C2 - Grup A
    19.00 - 21.00
    ANA MARIA PRATS | Aula:4
    Blanca Dona

Dijous

  • C2 - Grup A
    19.00 - 21.00
    ANA MARIA PRATS | Aula:4
    Blanca Dona

Professorat

Professors del departament d'anglès

*Els horaris d'atenció amb un asterisc es realitzen a l'IES sa Serra de Sant Antoni de Portmany.

Alicia Ortega

Alicia Ortega
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 9:00-10:00
CEPA Sant Antoni AULA 14
DIMECRES: 16.00-17.00
Blanca Dona AULA 12
 
 

Ana Mª Prats

Ana Mª Prats

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS I DIJOUS: 16.00-17.00
AULA 4

 

Elena Vázquez

Elena Vázquez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament
eAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 3

 

Luis Suárez

Luis Suárez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS I DIJOUS: 16.00-17.00
AULA 5

Maria Hidalgo

Maria Hidalgo

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 16.00-17.00h
AULA 8

Mariyana Vasileva

Mariyana Vasileva

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS I DIJOUS: 16.30-17.00h
AULA 8

 

 

Noelia Segura

Noelia Segura

 nAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIJOUS: 9:00-10:00
CEPA Sant Antoni
AULA 13

 

 
 
 

 

 

Rafael Crego

Rafael Crego

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIMARTS: 9:00-10:00
CEPA Sant Antoni AULA 14
DILLUNS: 16.00-17.00
Blanca Dona AULA 21