Escola Oficial d'Idiomes d'Eivissa i Formentera
 

angles

Departament d'Anglès

 

Etiquetes: Anglès

Horaris Anglès

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
A1
Grup A
10.00 - 12.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
A1
Grup A
10.00 - 12.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
A1
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula: 17
Blanca Dona
A1
Grup B
17.00 - 19.00
RAFAEL CREGO
Aula:17
Blanca Dona
A1
Grup C
19.00 - 21.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 17
Blanca Dona
A1
Grup C
19.00 - 21.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 17
Blanca Dona

Dilluns

  • A1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 17 | Blanca Dona

Dimarts

  • A1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • A1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ALICIA ORTEGA | Aula: 17 | Blanca Dona

Dimecres

  • A1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    RAFAEL CREGO
    Aula:17
    Blanca Dona

Dijous

  • A1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • A1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    ALICIA ORTEGA | Aula: 17 | Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
A2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
A2
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
A2
Grup C
17.00 - 19.00
COLOMA PASCUAL
Aula: 19
Blanca Dona
A2
Grup C
17.00 - 19.00
COLOMA PASCUAL
Aula: 19
Blanca Dona
A2
Grup B
19.00 - 21.00
COLOMA PASCUALbr> Aula: 19
Blanca Dona
A2
Grup B
19.00 - 21.00
COLOMA PASCUAL
Aula: 19
Blanca Dona

Dilluns

  • A2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • A2 - Grup B
    19.00 - 21.00
    COLOMA PASCUALbr> Aula: 19
    Blanca Dona

Dimarts

  • A2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    COLOMA PASCUAL | Aula: 19
    Blanca Dona

Dimecres

  • A2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • A2 - Grup B
    19.00 - 21.00
    COLOMA PASCUAL | Aula: 19
    Blanca Dona

Dijous

  • A2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    COLOMA PASCUAL | Aula: 19
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B1
Grup A
12.00 - 14.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
B1
Grup A
12.00 - 14.00
RAFAEL CREGO
Aula: 12
CEPA Sant Antoni
B1
Grup C
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
B1
Grup C
17.00 - 19.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
B1
Grup B
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula: 17
Blanca Dona
B1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona
B1
Grup B
19.00 - 21.00
RAFAEL CREGO
Aula:17
Blanca Dona
B1
Grup D
19.00 - 21.00
ELENA VÁZQUEZ
Aula: 3
Blanca Dona

Dilluns

  • B1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 17
    Blanca Dona

Dimarts

  • B1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • B1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3
    Blanca Dona
  • B1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3
    Blanca Dona

Dimecres

  • B1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    RAFAEL CREGO | Aula:17
    Blanca Dona

Dijous

  • B1 - Grup A
    12.00 - 14.00
    RAFAEL CREGO | Aula: 12
    CEPA Sant Antoni
  • B1 - Grup C
    17.00 - 19.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3
    Blanca Dona
  • B1 - Grup D
    19.00 - 21.00
    ELENA VÁZQUEZ | Aula: 3
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B2.1
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B2.1
Grup A
10.00 - 12.00
NOELIA SEGURA
Aula: 13
CEPA Sant Antoni
B2.1
Grup B
17.00 - 19.00
MARÍA HIDALGO
Aula: 9
Blanca Dona
B2.1
Grup D
17.00 - 19.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 13
Blanca Dona
B2.1
Grup B
17.00 - 19.00
MARÍA HIDALGO
Aula: 9
Blanca Dona
B2.1
Grup D
17.00 - 19.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 13
Blanca Dona
B2.1
Grup C
19.00 - 21.00
MARÍA HIDALGO
Aula: 9
Blanca Dona
B2.1
Grup E
semipresencial
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 13
Blanca Dona
B2.1
Grup C
19.00 - 21.00
MARÍA HIDALGO
Aula: 9
Blanca Dona

Dilluns

  • B2.1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MARÍA HIDALGO | Aula: 9
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MARÍA HIDALGO | Aula: 9
    Blanca Dona

Dimarts

  • B2.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B2.1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 13
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup E
    semipresencial
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 13
    Blanca Dona

Dimecres

  • B2.1 - Grup B
    17.00 - 19.00
    MARÍA HIDALGO | Aula: 9
    Blanca Dona
  • B2.1 - Grup C
    19.00 - 21.00
    MARÍA HIDALGO | Aula: 9
    Blanca Dona

Dijous

  • B2.1 - Grup A
    10.00 - 12.00
    NOELIA SEGURA | Aula: 13
    CEPA Sant Antoni
  • B2.1 - Grup D
    17.00 - 19.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 13
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
B2.2
Grup A
10.00 - 12.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
B2.2
Grup B
10.00 - 12.00
MARTA NOGUEIRA
Aula: 14
CEPA Sant Antoni
B2.2
Grup C
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 3
Blanca Dona
B2.2
Grup D
semipresencial
17.00 - 19.00
ROSA SORIANO
Aula: 9
Blanca Dona
B2.2
Grup C
17.00 - 19.00
SONIA NAVARRO
Aula: 3
Blanca Dona

B2.2
Grup B
grup per a professors semipresencial
17.00 - 19.00
ANA PRATS
Aula:13
Blanca Dona
B2.2
Grup F
19.00 - 21.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 21
Blanca Dona
B2.2
Grup E
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula: 9
Blanca Dona
B2.2
Grup F
19.00 - 21.00
ALICIA ORTEGA
Aula: 21
Blanca Dona
B2.2
Grup E
19.00 - 21.00
ROSA SORIANO
Aula: 9
Blanca Dona

Dilluns

  • B2.2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO
    Aula: 3
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup F
    19.00 - 21.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 21
    Blanca Dona

Dimarts

  • B2.2 - Grup A
    10.00 - 12.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • B2.2 - Grup D
    semipresencial
    17.00 - 19.00
    ROSA SORIANO
    Aula: 9
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup E
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO
    Aula: 9
    Blanca Dona

Dimecres

  • B2.2 - Grup C
    17.00 - 19.00
    SONIA NAVARRO
    Aula: 3
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup B
    grup per a professors semipresencial
    17.00 - 19.00
    ANA PRATS
    Aula:13
    Blanca Dona
  • B2.2 - Grup F
    19.00 - 21.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula: 21
    Blanca Dona

Dijous

  • B2.2 - Grup B
    10.00 - 12.00
    MARTA NOGUEIRA | Aula: 14
    CEPA Sant Antoni
  • B2.2 - Grup E
    19.00 - 21.00
    ROSA SORIANO
    Aula: 9
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C1.1
Grup C
semipresencial
17.00 - 19.00
ALICIA ORTEGA
Aula:17
Blanca Dona
C1.1
Grup B
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula: 13
Blanca Dona
C1.1
Grup B
19.00 - 21.00
MÓNICA PALACIOS
Aula:13
Blanca Dona

Dilluns

  • C1.1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula: 13
    Blanca Dona

Dimecres

  • C1.1 - Grup B
    19.00 - 21.00
    MÓNICA PALACIOS | Aula:13
    Blanca Dona

Dijous

  • C1.1 - Grup C
    semipresencial
    17.00 - 19.00
    ALICIA ORTEGA
    Aula:17
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C1.2
Grup A
17.00 - 19.00
COLOMA PASCUAL
Aula: 19
Blanca Dona
C1.2
Grup A
17.00 - 19.00
COLOMA PASCUAL
Aula: 19
Blanca Dona

Dilluns

  • C1.2 - Grup A
    17.00 - 19.00
    COLOMA PASCUAL
    Aula: 19
    Blanca Dona

Dimecres

  • C1.2 - Grup A
    17.00 - 19.00
    COLOMA PASCUAL | Aula: 19
    Blanca Dona
Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
C2
Grup A
semipresencial
17.00 - 19.00
ANA PRATS
Aula:13
Blanca Dona

Dilluns

  • C2 - Grup A
    semipresencial
    17.00 - 19.00
    ANA PRATS | Aula:13
    Blanca Dona

Professorat

Professors del departament d'anglès

Alicia Ortega

Alicia Ortega
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 9:00-10:00
CEPA Sant Antoni AULA 12
DIJOUS: 16.00-17.00
Blanca Dona AULA 17
 
 

Ana Mª Prats

Ana Mª Prats

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 16.00-17.00
AULA 13

 

Coloma Pascual

Coloma Pascual

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DILLUNS: 16.00-17.00
AULA 19

Elena Vázquez

Elena Vázquez
Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
Cap de departament
eAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 3

 

Maria Hidalgo

Maria Hidalgo

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DILLUNS: 16.00-17.00
AULA 9

Marta Nogueira

Marta Nogueira

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.
DIJOUS: 9.00-10.00
CEPA Sant Antoni AULA 14

Mónica Palacios

Mónica Palacios

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIMARTS: 16.00-17.00
AULA 13

 

 

Noelia Segura

Noelia Segura

 nAquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIJOUS: 9:00-10:00
CEPA Sant Antoni
AULA 13

 

 
 
 

 

 

Rafael Crego

Rafael Crego

Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.

DIMARTS: 9:30-10:00
CEPA Sant Antoni AULA 12
DILLUNS: 16.30-17.00
Blanca Dona AULA 17